Zemin Kaplama

titiz işçilik ve kaliteli malzeme ile mükemmel sonuçlar

Mekan tasarımlarında hayal ettiğimiz ortamı oluşturabilmek için zeminden tavana tüm mobilya ve aksesuarlarınız bir bütünü temsil etmelidir. Mekanlarınızı tasarlamaya başlamadan önce mutlaka hakim tarzınızı belirlemelisiniz. Aksi halde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Zeminleriniz eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı gösteren gizli kahramanlardır. Bu yüzden hakim tarzınızı belirlerken zemin tasarımınızda vereceğiniz karar çok önemlidir. Zemininiz tarzınızla uyumlu olmazsa tekrar zemin uygulaması yapmak hem çok zahmetli hem de çok maliyetli olacaktır.

Zemin kaplamada en çok tercih edilen malzeme ahşap ve seramiktir. Ahşap zemin kaplama seçerek dekorasyonunuza ahşabın sıcaklığını yansıtabilirsiniz. Lamine parke, laminat parke ve masif parkeler en çok tercih edilen ahşap zemin kaplama seçenekleridir.

Doğal ve konforlu bir zemin hayal edenler için lamine ve masif parkeler, daha uygun maliyetli çözümler arayanlar içinse laminat parke iyi bir seçenek olacaktır.

 

Zemin Kaplama Ankara

 

Banyo, mutfak gibi mekanlardaysa suya dayanıklılığı nedeniyle seramik zemin kaplama tercih edilmektedir. Özellikle mutfak tasarımlarında zemin seçiminizin dolaplarınızla uyumlu olması çok önemlidir.

Ofis ya da işyerleri gibi trafiği yoğun mekanlar için pvc zemin kaplama da iyi bir çözüm olabilir. Kütüphane, çalışma odası gibi mekanlardaysa sessiz ve konforlu olması nedeniyle halı zemin kaplama mükemmel bir seçimdir.

Hayal ettiğiniz tasarıma ulaşmak için birçok zorlu karar vermeli, kararlarınız birçok parçayı bütün haline getirmek amacını taşımalıdır. Bu noktada profesyonel destek almanız size zaman kazandıracak, maliyetinizi düşüreceği gibi çok daha şık, fonksiyonel ve kaliteli bir iş çıkmasını sağlayacaktır.

Sienal tasarım olarak sektörde 25 yılı aşkın tecrübemizle işyeri ve konutlarınızı hayal ettiğiniz gibi tasarlıyor, şık bir dokunuşla mekanlarınıza ruhunuzu yansıtıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınızı dinliyor, renk seçiminden, malzeme kararına kadar aksesuarlarınız ve mobilyalarınızla en uyumlu üniteleri birlikte tasarlıyor, zeminden tavana tamamlayıcı tasarımlara kadar tamamen size özel seçenekler sunuyor, dilerseniz üç boyutlu tasarımlarını çıkararak, mekanlarınızı hayatınıza değer ve kalite katan yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

 
73 kez görüntülendi