Kurumsal

25 yılı aşkın tecrübe, yüzlerce mutlu müşteri

Hakkımızda

Sineal Tasarım 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle ve yüzlerce mutlu müşterisiyle başta Ankara’da olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında tasarım, dekorasyon ve tadilat hizmetleri vermektedir. Sienal Tasarım olarak biz; son mimari teknolojileri kullanarak mimarinin çağdaş tasarım olanaklarıyla gerek modern gerekse geleneksel tarzda mekanları tıpkı müşterilerimizin hayal ettikleri gibi tasarlıyor, müşteri odaklı yaklaşımımızla doğru optimizasyon ve malzeme seçimiyle mekanlarınızı baştan yaratıyoruz.

Sienal Tasarım olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Millet Kütüphanesi gibi ülkemizin en önemli yakın dönem eserlerinde yer almanın ve TUSAŞ, İç İşleri Bakanlığı, Limak gibi referanslarımızın gururunu yaşıyoruz.

Kurumsal mimari çözümlerin yanı-sıra mutfak ve banyo tasarımlarından, genç odaları, yemek odası, çalışma odası uygulamalarına kadar, modern ya da geleneksel ihtiyaçlarınıza en uygun özgün çözümler için hizmetinizdeyiz.

Müşteri portföyümüzün büyük bir kısmı bizden hizmet alarak memnun kalan ve bizi referans göstererek iletişim kurduğumuz yeni müşterilerimizden oluşuyor. Bu yüzden müşteri memnuniyetini en önemli kazanım sayıyor, mutlu müşterilerimizin referanslarıyla her geçen gün daha da büyük bir aileye dönüşüyoruz.

 

Dekorasyon Ankara

 

Çözüm odaklı yaklaşımımızla gerçekçi olmayan vaatler yerine beklentilere optimize çözümler sunarak en uygun maliyetle en iyi sonuca ulaşmaya çalışıyor, ulaşılabilir bütçelerle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Alanında uzman çözüm ortaklarımızla beklentilerinizi üst düzeyde karşılıyor, her ihtiyaca ve zevke hitap eden geniş ürün yelpazemizle fikirlerinizi her detayına kadar dinliyor, özenli çözümler ve etkin üretim yöntemleriyle projenizi şekillendiriyoruz.

İhtiyaçlarınızı özgün tasarımlarla buluşturarak konsept mimari projeler oluşturuyor ve görselleştirme hizmetiyle mekanlarınızın bittiğinde nasıl görüleceğini uygulama öncesinde keşfetme imkanı sunuyoruz.

Uzun ömürlü, estetik ve fonksiyonel çözümler ile hızlı, detaycı ve güvenilir işçiliğimizle uygulama alanlarını söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz.

İş planlarımızı titizce oluşturuyor, öncesinde tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak uygulamaya başlıyor, tüm aşamalarda kontrollerimizi sağlıyor, zaman, maliyet ve kalite planlarına uyarak en kısa sürede tam da müşterilerimizin hayal ettiği gibi mekânları tasarlıyor ve mükemmel sonuca ulaşıyoruz.

Kalite Politikamız

Mekan, zaman ve bütçe sınırlılıklarını iyi hesaplayarak gerçekçi adımlar atmak; modern teknoloji ve çağdaş mimarinin sınırsız olanaklarıyla mükemmele ulaşmak; yaşam kalitenizi artıran, şık, uzun ömürlü ve fonksiyonel çözümler üretmek; müşteri odaklı yaklaşımımızı doğru planlama, deneyimli kadro ve detaycı işçilikle birleştirerek hayalleri gerçeğe dönüştürmek ve böylece mutlak müşteri memnuniyetine ulaşmak başlıca kalite politikamızdır.

Müşteri Politikamız

Her müşterimizin farklı beklenti, istek ve zevklere sahip olduğunu biliyor, bu yüzden her müşterimizi özel müşteri olarak adlandırıyoruz. Planlama ve uygulama aşamalarında fikirlerinizi önemsiyor, mükemmele ancak birlikte çalışarak ulaşabileceğimizi düşünüyoruz. Müşteri odaklı çıktığımız bu yolu mutlak müşteri memnuniyetiyle tamamlamayı amaçlıyor, estetiği ve kalitesiyle fark yaratan uygulamaları sizler için tasarlıyoruz.

İnsan Kaynakları

Takım Arkadaşları Arıyoruz...

Siz de bizimle çalışmak, kariyer yolculuğunuzda beraber ilerlemek isterseniz hemen başvurunuzu tamamlayın!

Sienal Tasarım

Adres: Akçakale 2 Cad. Ercan İşhanı No: 76/1 Siteler Ankara

Telefon: 0312 348 50 48

Mobil 0532 234 29 58

E-posta: info@sienal.com.tr

 

 

Randevu Al

 

İletişim Formu
 
163 kez görüntülendi