Genç Odası Tasarımı

titiz işçilik ve kaliteli malzeme ile mükemmel sonuçlar

Tahmin edebiliyoruz… Biricik yavrunuzun doğduğu gün daha dün gibi aklınızda… Ağladığında telaşlandınız, ateşi çıktığında endişelendiniz, ilk anne-baba dediğinde gözyaşlarınızı tutamadınız. Şimdiyse büyüdü ve bir birey olma yolunda kendi tercihlerini yapmaya başladı değil mi? Zaman ne kadar da çabuk geçti… Gençliğe adım atarken hayatı, beklentileri ve zevkleri değişiyor. Küçük yavrunuz büyür ve değişirken odasında da değişiklikler yapmak istiyor haliyle… O zaman ona hak ettiği genç odasını tasarlamanın da vakti geldi…

Artık onlar birey olma yolunda adımlarını atarken fikirleri dinlemeye ve önemsenmeye değerdir. Hayal ettiğiniz genç odası mutlaka onların hoşlandıkları tarzda ve bütünleştirici bir konseptte olmalıdır. Bu yüzden onları iyi dinlemeli ve kararlarına saygı duymalısınız.

Yaşam alanlarını şekillendirirken fikirlerinizi söylemeli ama son kararı onlara bırakmalısınız. Kız ya da erkek genç odalarınızı tasarlarken Sienal olarak uzman kadromuz ve yaratıcı fikirlerimiz ile yanınızdayız.

Genç odaları onların kitap okudukları, ders çalıştıkları, film izledikleri arkadaşlarıyla vakit geçirdikleri kısacası onların yaşam alanlarıdır. Fikirleri ve zevkleriyle birlikte gardıropları da genişleyeceği için yeni tasarlanacak genç odasında bolca saklama alanı ve fonksiyonel çözümler olmalıdır. Geniş ya da dar odalar için binlerce fikir üretilebilir.

Genç odalarında ilk adım olarak oda boyutları müsaitse çift kişilik yatağa geçilebilir ve gardırop baştan tasarlanabilir. Kişiliklerini yansıtacak tarzda her mobilya oda boyutlarıyla birebir ölçeklendirilerek tasarlanabilir. Eğitim hayatındaki başarıları yaşam kalitesini artıracak en önemli etken olacağı için onların deyimiyle “havalı” bir çalışma alanı oluşturulabilir. Ayaklarını uzatıp müzik dinleyebilecekleri, kitap okuyabilecekleri bir dinlenme alanı da hoş olur, ne dersiniz?

Kitap demişken şık ve bol kitap alan bir kitaplık olmazsa olmaz… Genç odamızın en havalı kısmı kitaplık olacak gibi  Sizin ve arkadaşlarının fotoğraflarını koyabilecekleri rafları da unutmamak gerek…

Duvarlar ve aksesuarlar baştan tasarlanmalı, hobilerini özgürce sergileyebilecekleri alanlar oluşturabiliriz. Kendi kişiliğine göre bohem, eğlenceli, enerjik, modern, sıra dışı ya da özgür hakim tarzlar belirleyebiliriz.

 

Genç Odası Ankara

 

Şehirler büyüdükçe ve nüfus arttıkça malum evler de küçülüyor. Genç odamızı tasarlayacağımız alanın küçük olması da bu yüzden çok normal. Endişelenmeyin uzman ekibimizin fonksiyonel ve ergonomik çözümleriyle dar odalarda dahi harikalar yaratılabilir. Fikirlerinizi dinliyor, sizi hayallerinize yaklaştırıyoruz.

Kalabalık aileler için ortak kullanılan odalarda da özel tasarım ranza sistemleri çok şık ve kullanışlı bir tercihtir. 

Genç odası tasarlarken seçmeniz gereken birçok malzeme, model ve tarz karşınıza çıkacaktır. Bu seçimler zor ve her zaman istediğiniz gibi sonuçlar doğurmayabilir. Evinizde hakim tarz ile çatışmayacak, şık olduğu kadar işlevsel bir genç odası tasarlarken bu zor seçimleri dilerseniz birlikte yapabilir; sektör profesyonellerinden oluşan ekibimizle size destek olabiliriz. Sienal tasarım olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve birebir ihtiyaca yönelik çözümler üretiyoruz. Sektörde 25 yılı aşkın tecrübemizle yaşam alanlarınızı hayal ettiğiniz gibi tasarlıyor, şık bir dokunuşla mekanlarınıza ruhunuzu yansıtıyoruz. Özel tasarımlarla mekanlarınızı değerli ve kaliteli yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

 
72 kez görüntülendi