Anahtar Teslim Tadilat

konut, villa ya da işyerlerinizi anahtar teslim yapıyoruz

Konut, işyeri ya da villalarınız yılların yorgunluğunu artık sizlere hissettirmeye başlamış olabilir. Evinizin ya da işyerinizin herhangi bir alanında yenileme yapma kararı aldıysanız sadece yenilecek bölgenin değil çevre ve komşu tüm elemanların detaylı bir tadile işleminden geçmesini düşünmelisiniz. Aksi halde eski tesisatınız sorun çıkarırsa yenilenen bölgeler de tekrar kırılmak ve baştan yapılmak zorunda kalabilir, bütçenize büyük bir yük getirebilir.

Örneğin mutfak dolabınızı bin bir gayretle tam da istediğiniz gibi yenilediğinizi düşünelim. Dışarıdan bakılınca tezgah, tezgah arası fayans ve dolabınız yepyeni tam da hayat ettiğiniz gibi görülüyor. Fakat yıllara karşı yorgun olan su tesisatınızı yenilemediniz ve bir ay sonra akıtmaya başladı. Tesisatın değişmesi için dolap sökülecek fayans kırılacak, tekrar temizlik yapılacak…

Tüm bu zahmetlere girmeyi ve gereksiz masraflara neden olacak ihtimalleri en başında ortadan kaldırmak çok daha az maliyetli ve uzun ömürlü bir çözümdür.

Sadece bir bölgeyi yenilemek istediğinizde değil evinizin yorgunluğunu bir nebze almak ve ileride yaşayacağınız tesisat kaynaklı su basması, elektrik kaçağı nedenli yangın gibi felaketlerden kaçınmak için de evinizi ya da işyerinizi tadilata sokmak isteyebilirsiniz. Bu noktada ustalarla iletişim kurabilir ya da sektör profesyoneli ev işyeri tadilat firmalarından destek alabilirsiniz. Profesyonel tadilat firmalarıyla çalışmanız size hem zaman hem de maliyet açısından avantaj sağlayacaktır. 

Gerek dekorasyon gerekse kırık, yıpranmış alanlarda düzeltme amaçlı mekanlarınızı tadilata sokabilirsiniz. Dilerseniz bir oda dilerseniz sadece mutfak ya da tüm evinizi tadilata sokabilirsiniz. Yıllarca kullandığınız odalarınızı salonunuzu ya da banyonuzu ve mutfağınızı yenilemek isteyebilirsiniz. Unutmayın yaşam alanlarınız ruh halinizi belirleyen önemli etkenlerdir.

Hayal ettiğiniz tasarıma ulaşmak için birçok zorlu karar vermeli, kararlarınız birçok parçayı bütün haline getirmek amacını taşımalıdır. Bu noktada profesyonel destek almanız size zaman kazandıracak, maliyetinizi düşüreceği gibi çok daha şık, fonksiyonel ve kaliteli bir iş çıkmasını sağlayacaktır.

Sienal tasarım olarak sektörde 25 yılı aşkın tecrübemizle işyeri ve konutlarınızı hayal ettiğiniz gibi tasarlıyor, şık bir dokunuşla mekanlarınıza ruhunuzu yansıtıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınızı dinliyor, renk seçiminden, malzeme kararına kadar aksesuarlarınız ve mobilyalarınızla en uyumlu üniteleri birlikte tasarlıyor, zeminden tavana tamamlayıcı tasarımlara kadar tamamen size özel seçenekler sunuyor, dilerseniz üç boyutlu tasarımlarını çıkararak, mekanlarınızı hayatınıza değer ve kalite katan yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

 
67 kez görüntülendi