Ray Dolap

depolama alanlarınızı baştan yaratın

Mekan tasarımlarında özellikle dar alanlarda açılır kapak sisteminin yerine kullanım sırasında daha az alana ihtiyaç duyması ve konforlu yapısıyla ray dolap sistemleri tercih edilmektedir. Klasik açılır kapak sistemleri dikey açılım sunarken ray dolap sistemleri yatay açılım imkânı sunmaktadır.

Ray dolap sistemlerine dolap içi aksesuarlar da girmektedir. Çekmece sistemleri, ceket askı sistemleri de ray dolap grubunda yer alan parçalardır.

Ray dolap sistemleri, giysi odası, giyinme odası, yatak takımı, şifonyer dresuar, komidin, genç odası, kitaplık, TV ünitesi, duvar ünitesi, çalışma masası, banyo dolabı, muftak dolabı gibi birçok tasarım ürününde kullanılmaktadır.

Ray dolap sistemlerinde;

  • Kayar kapaklı
  • Menteşe kapaklı
  • Katlanır kapaklı
  • Asma raylı
  • Dolap içi aksesuar
  • Çatı eğimli gibi birçok seçenek bulunmaktadır.

 

Ray Dolap

 

Ray Dolap

Ray dolap üretiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konu kullanılan aksesuarların kalitesidir. Düşük kaliteli ray sistemleri fiyat olarak avantajlı gibi görülse de kullanım ömrünün kısa olması nedeniyle uzun vadede çok daha büyük masrafları beraberinde getirmektedir. Kullanılan aksesuarlar kendisini sektörde kanıtlamış, kalitesi ve uzun ömürlülüğüyle kabul görmüş markalardan seçilmelidir.

Yatak odalarının vazgeçilmez parçası gardıroplarda ray dolap sistemleri sıkça kullanılmaktadır. Ray dolap sistemleri fonksiyonel, konforlu ve şık mekanlar için doğru bir tercihtir. Ray dolaplarla yaşam alanlarınızda depolama alanı olarak ürettiğiniz alanları çok daha verimli kullanabilir, mekanlarınıza kalite katabilirsiniz.

Ray dolaplar kullanım kolaylığı ve şıklık getirse de karmaşık sistemleri ve aksesuarların girift yapıları nedeniyle kurulumları ve üretim aşamaları klasik sistemlere göre daha zahmetli ve uzmanlık gerektirir. Bu yüzden sektörde kendisini kanıtlamış profesyonellerden destek almanız çok önemlidir.

 

 

Siz de ruhunuzu ve tarzınızı yansıtan özel mekanlar tasarlamak istiyorsanız ray dolap sistemleriyle şık ve kullanışlı mekanlar şekillendirebilirsiniz. Ray dolap sistemlerini tasarlarken seçim yapmanız gereken birçok detay bulunmaktadır. Mekanınızda hakim tarz ile çatışmayacak, şık olduğu kadar işlevsel ray dolap sistemleri tasarlarken bu zor seçimleri dilerseniz birlikte yapabilir; sektör profesyonellerinden oluşan ekibimizle size destek olabiliriz. Sienal tasarım olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve birebir ihtiyaca yönelik çözümler üretiyoruz. Sektörde 25 yılı aşkın tecrübemizle mekanlarınızın vazgeçilmez parçası olan özel tasarım ray dolap ürünlerini hayal ettiğiniz gibi tasarlıyor, şık bir dokunuşla mekanlarınıza ruhunuzu yansıtıyoruz. Özel tasarımlarla mekanlarınızı değerli ve kaliteli yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

 

Markalarımız

Blum Hafele
 
69 kez görüntülendi