Vestiyer Portmanto

titiz işçilik ve kaliteli malzeme ile mükemmel sonuçlar

Vestiyer ve portmantolar sizi ve misafirlerinizi karşılayan ve uğurlayan mobilyalardır. Misafirlerinizin mekanınız hakkında akıllarında kalan ilk ve son fotoğraflardır. Mekanlarında şık ve konforlu bir atmosfer arayanlar için vestiyer portmanto tasarımları bu yüzden çok önemlidir.

Tasarladığınız mekanlarda her bir mobilya diğer mobilyalarınızla uyum içerisinde olmalıdır. Bu yüzden vestiyer portmanto mobilyalarınız mekanınızda yaratmak istediğiniz atmosfer ile çatışmamalı, yaşam alanlarınızdaki hakim tarzla uyumlu olmalıdır.

Mekanlarında şık ve doğal görünüm isteyenler için ahşap vestiyer portmanto tasarımları mükemmel bir seçim olacaktır. Birçok çeşit ve desende ahşap seçenek ile siz de ruhunuzu ev ya da işyerlerinize yansıtabilirsiniz.

Vestiyer portmantolar içerisinde yer alan dolap ve raflarla ev sakinlerinin ceket ya da montlarına ev sahipliği yaptığı gibi şapka, şemsiye gibi aksesuarlarınızı da muhafaza ediyor. Kapaklı ya da sürgülü sistemlerle görüntü kirliliğini engelliyor, yaşam alanlarınıza şık bir görüntü katıyor. Ayakkabılığı da içerisinde barındıran modellerde kötü kokunun da eve yayılmasına engel oluyor. Evinizin ya da işyerinizin yükünü bu denli çeken mobilyalarınız tabi ki ortam boyutlarıyla birebir uyumlu özel tasarımı da hak ediyor.

Vestiyer ve portmantoların şıklığı kadar işlevselliği de oldukça önemlidir. Özel tasarım vestiyer portmantolarda ortam boyutlarına göre birebir tasarım yapılabileceği için doğru bir optimizasyon ile çok daha kullanışlı olacaktır. Özel tasarımlarda raflar, alanlar ve aksesuarlar sizin ihtiyacınıza göre belirlenir ve oluşturulan alanlara görüntü kirliliği olmaksızın eşyalarınızı rahatça sığdırabilirsiniz.

Vestiyer portmanto yapımında mdf lam ya da suntalam gibi ekonomik malzeme seçeneklerinin yanı-sıra lake uygulamalar da yapılabilir. Özel tasarım vestiyer portmantolarda sınırsız renk ve desen seçenekleriyle ya da tamamen size özel işlenebilir doku, motif ve nakışlarla tarzınızı yansıtabilir, konumlarını ve boyutlarını belirleyeceğiniz alanlarla eşyalarınızı gönlünüzce yerleştirebilirsiniz.

Klasik, geleneksel, modern, country ya da avangart… Portmanto vestiyerlerinizi tasarlarken birçok seçenek mevcut. Mekanınızda hakim tarz ile çatışmayacak, şık olduğu kadar işlevsel bir portmanto vestiyer tasarımını birlikte yapabiliriz. Sienal tasarım olarak sektörde 25 yılı aşkın tecrübemizle mekanlarınızın vazgeçilmez parçası olan portmanto vestiyerinizi hayal ettiğiniz gibi tasarlıyor, şık bir dokunuşla mekanlarınıza ruhunuzu yansıtıyoruz. Portmanto vestiyer mobilyanızın evinizde istenmeyen misafirler olmasına izin vermiyor, mekanlarınıza değer ve kalite katan yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

 
78 kez görüntülendi