Çocuk Odası Tasarımı

çocuklarınızın hayal gücünden ilham alıyoruz

Belki ilk göz ağrınız belki ikinci belki üçüncü… Ama o en kıymetli varlığınız… Bebekliği, ağlamaları ilk anne baba deyişi… Ne kadar da çabuk geçti değil mi zaman? Şimdi altına yapmıyor, karnı ağrıdığı zaman ağlamaktan çok derdini anlatabiliyor. Büyüdü, artık o bir bebek değil, çocuk oldu… Şimdi sıra ona hak ettiği yaşam alanını yani kendi odasını vermekte… Ama çocuk odası deyip geçmeyin işiniz hiç kolay değil, onların hayal gücü bizimkilerin çok ötesinde!

Çocuk odalarında seçeceğiniz her aksesuar ve detay unutmayın ki onun gelişimini ve öğrenme serüvenini etkileyecek, ilerde şekillenecek bireyin temelleri böyle atılacaktır.

Çocuklarınızın yaşam alanlarını şekillendirirken fikirlerinizi söylemeli ama son kararı onlara bırakmalısınız. Kız ya da erkek çocuk odalarınızı tasarlarken Sienal olarak uzman kadromuz ve yaratıcı fikirlerimiz ile yanınızdayız.

Duvar renklerini değiştirerek ve ona bol çekmeceli ve saklama alanlı bir gardırop tasarlayarak işe başlayabiliriz. Yatağını da biraz büyütmekte fayda var. Çocuk yerinde saymayacak büyüyecek sonuçta, ne demiş büyükler bir boy büyüğü makbuldür çünkü “seneye de yatar” 

Çocukların gelişim sürecinde oyunların rolü çok büyük, hayal dünyaları ne kadar gelişirse zihinleri de o denli gelişir. Bu yüzden güzel bir oyun alanı fena olmaz. Oyun alanının zemini de ayırt edici bir renkte yumuşak zemin olabilir.

 

Çocuk Odası Ankara

 

Onun odası hakkında vereceğiniz her karar onun zeka gelişimini etkileyecek ve belki ilerde kişiliğini belirleyen etkenlerden birisi olacak. Yaratıcılıkları ve hayal güçlerini tetikleyen renkler seçmeli, onun kişiliğine göre adımları atmalısınız. Pembe ve mavi gibi kız ve erkek kalıplarının belki dışına çıkabilir, kırmızı ve turuncu gibi renkler tercih edebilirsiniz.

Çocuk odalarında seçeceğiniz mobilyalardan, dekorasyona, aksesuarlardan dolaplara her şey çok güvenli olmalıdır. Çocuk bu hoplar, zıplar, çeker, iter. Her an da yanında olamazsınız ki… Bu yüzden güvenlik önceliğimiz ama estetikten de vazgeçemeyiz.

Gördüğünüz gibi birçok detay ve karar vermeniz gereken çok seçim var. Endişelenmeyin...

Çocuk odası tasarlarken seçmeniz gereken birçok malzeme, model ve tarz karşınıza çıkacaktır. Bu seçimler zor ve her zaman istediğiniz gibi sonuçlar doğurmayabilir. Evinizde hakim tarz ile çatışmayacak, şık olduğu kadar işlevsel bir çocuk odası tasarlarken bu zor seçimleri dilerseniz birlikte yapabilir; sektör profesyonellerinden oluşan ekibimizle size destek olabiliriz.

Sienal tasarım olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve birebir ihtiyaca yönelik çözümler üretiyoruz. Sektörde 25 yılı aşkın tecrübemizle yaşam alanlarınızı hayal ettiğiniz gibi tasarlıyor, şık bir dokunuşla mekanlarınıza ruhunuzu yansıtıyoruz. Özel tasarımlarla mekanlarınızı değerli ve kaliteli yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

 
71 kez görüntülendi