Duvar Üniteleri

titiz işçilik ve kaliteli malzeme ile mükemmel sonuçlar

Ev, ofis ve villa tasarımlarında zemin tasarımından kullandığınız aydınlatma aksesuarlarına kadar her detayın birbiriyle uyumlu olması oldukça önemlidir. Hayal ettiğiniz şık ve konforlu mekanları tasarlarken her uygulamanın diğer detaylarla çatışmaması gerektiğini unutmamalısınız.

Mekanların, üzerinde en titizce çalışılması gereken kısmı duvar ve çevre tasarımlarıdır. Çünkü aksesuarlarınızı öne çıkaracak ve onlara hak ettikleri şıklığı kazandıracak gizli kahramanlar duvarlarınızdır. Duvarlarınızı da en şık gösterecek çözümlerden birisi duvar üniteleridir.

Duvar üniteleri mekana kattığı işlevsel faydaların yanı sıra şık görünümleriyle mekanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Duvar üniteleri duvara monte edilebileceği gibi sehpa şeklinde de tasarlanabiliyor.

Duvar üniteleri genellikle televizyonun yerleşimine göre şekillendirildiği için duvar ünitelerine TV üniteleri de deniliyor. Evlerin ve ofislerin vazgeçilmez bir parçası olan televizyonun konumunu belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Televizyonunuzu bir takım aparatlarla duvara monte etmek yerine bir duvar ünitesi tasarlayarak şık ve konforlu bir mekana sahip olabilirsiniz.

Son zamanlarda kablosuz teknolojiler ilerlemiş olsa da yine de televizyonunuzun oluşturduğu bir kablo kalabalığı olacaktır. TV üniteleri diğer adıyla duvar üniteleri bu hoş görülmeyecek kablo kalabalığını ustalıkla gizlediği gibi mekanlarınıza şık ve doğal bir görünüm kazandırır.

Şık ve dekoratif duvar üniteleriyle evinize ya da ofisinize kalite katabilir, oluşturacağınız özel tasarım duvar üniteleriyle ruhunuzu mekanlarınıza yansıtabilirsiniz. Özel tasarım duvar üniteleriyle mekanlarınızda geleneksel, modern, country, sade ya da vintage bir tarz yakalayabilirsiniz.

Duvar ünitesi seçerken odanızın duvar uzunlukları, diğer mobilyalarınızın konumları ve kapladıkları yerleri dikkate almalısınız. Seçeceğiniz duvar ünitesi çok şık bir model olsa dahi mekanınıza göre ideal ölçülerde olmazsa istediğiniz atmosferi oluşturamazsınız. Fabrikasyon modüler TV üniteleri ortam boyutlarına birebir uymayacağı için özel tasarım dekoratif duvar üniteleri şık ve kaliteli mekanlar arayanlar için mükemmel bir tercihtir.

Özel tasarım mobilyalar her zaman için size özel üretilir ve mekanlarınızla tam bir uyumluluk sağlar. Böylece mobilyalarınız sizin tarzınızı yansıtır. Evinizde istenmeyen misafir gibi duran duvar üniteleri yerine tamamen size özel üretilmiş duvar üniteleri evinize hak ettiği kalite ve şıklığı katacak bir çözümdür.

TV üniteleri metal, deri ve birçok doğal ahşap malzeme seçenekleriyle tasarlanabilir. Mekanlarında doğal görünüm isteyenler için ahşap ya da deri kaplamalı duvar üniteleri, modern bir görünüm isteyenler için metal duvar üniteleri tercih edilebilir.

Duvar üniteleriniz tasarlanırken eklenecek kapalı ya da açık raflarla saklama alanları oluşturabileceğiniz gibi aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz şık detaylar da yaratabilirsiniz.

 

Duvar Ünitesi

 

Eviniz ya da ofisiniz için tasarlayacağınız duvar ünitelerinin, oturma grubunuz ve diğer eşyalarınızla uyumlu olması unutmamanız gereken bir detaydır. Zeminden tavana tüm aksesuarlarınızda ve diğer mobilyalarınızdaki renk hakimiyeti de dikkat etmeniz gereken önemli bir konudur. Aksi halde yaşayacağınız uyumsuzluk sizi ve misafirlerinizi rahatsız edecek, hayat kalitenizi düşürecektir. Duvar ünitelerinizle birlikte aynı yapı malzemesiyle kitaplıklarınızı, sehpalarınızı ve aydınlatma aksesuarlarınızı da tasarlamak iyi bir fikir gibi görülüyor.

Sienal tasarım olarak sektörde 25 yılı aşkın tecrübemizle mekanlarınızın vazgeçilmez parçası olan duvar ünitelerinizi hayal ettiğiniz gibi tasarlıyor, şık bir dokunuşla mekanlarınıza ruhunuzu yansıtıyoruz. Duvar ünitelerinizin evinizde istenmeyen misafirler olmasına izin vermiyor, mekanlarınıza değer ve kalite katan yaşam ünitelerine dönüştürüyoruz.

Renk seçiminden, malzeme kararına kadar aksesuarlarınız ve mobilyalarınızla en uyumlu duvar ünitelerini birlikte tasarlayabilir, televizyonunuzun boyutuna göre TV alanı oluşturabilir, çekmecelerin boyutlarından kapakların tarzına, dilerseniz diğer duvarlara zeminden tavana tamamlayıcı tasarımlara kadar tamamen size özel seçenekler sunabiliriz.

 
73 kez görüntülendi