Ofis Dekorasyonu

ofislerinize ruhunuzu yansıtın

Modern hayat beraberinde birçok avantajı getirse de iş temposunu, çalışma saatlerini artırmış ve insanlara kapalı alanlarda çalışmayı da zorunlu kılmıştır. İnsanlar kapalı ofislerde dışarda olduğundan kat be kat fazla vakit geçirmektedir. Bu da ruh hallerini olumsuz yönde etkileyerek performanslarının düşmesine neden olmaktadır.

Ofisinizi tasarlamaya başlamadan önce bu durumu mutlaka göz önünde bulundurmalı, ofisinizde yaratacağınız ferah ve konforlu bir ortamın çalışanlarınızın üzerinde olumlu etki uyandıracağını ve performanslarını artıracağını unutmamalısınız.

Ofis dekorasyonlarında mekanın fiziksel olanakları ve çalışan sayınız en önemli faktörlerdir. Çalışanlarınıza konforlu bir iş ortamı sunabilmek için ofisinizin fiziksel imkanlarını oldukça fonksiyonel kullanmalı, hakim tarzınızı belirlemeli, tüm mobilya ve aksesuarlarınızı tam bir uyumluluk içerisinde seçmelisiniz.

 

Ofis Dekorasyonu Ankara

 

Ofis tasarımlarında geleneksel, modern, country gibi bir çok tarz bulunmaktadır. Mekanlarınızın hakim tarzını belirledikten sonra zeminden tavana tüm mobilyalarınız ve aksesuarlarınız bu tarza uygun seçilmelidir. Bu seçimleri yaparken zaman zaman çok zorlanabilirsiniz. Özel imalat mobilyalar ile seçim yapmak zorunda kalmaz, tarzınızı yansıtan mobilyaları hayal ettiğiniz gibi ürettirebilirsiniz. Lake, country, masif gibi seçimlerde sektör profesyonellerinden fikir alabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz atmosferi yaratmak için zeminden duvara, kapılardan dolaplara mükemmel bir uyum yakalamalısınız.

Ofis tasarımlarında dekorasyonun yanı sıra iş akışını olumsuz etkileyecek alt yapı eksiklikleri de çok dikkat etmeniz gereken önemli bir unsurdur. Yetersiz enerji, iletişim veri hatları ve havalandırma gibi birçok altyapı elemanı gün içerisine işinizi aksatacak sorunlara yol açabilir. Özellikle masalar paylaşılırken mutlaka yeterli alt yapı optimize edilmeli, bu konuda planlama profesyonel ekiplerle birlikte yapılmalıdır. Sektör tecrübesine sahip profesyoneller sizin görmekte zorlanacağınız birçok detayı planlamalarına dahil ederek ileride yaşayabileceğiniz olumsuzluklardan sizi kurtaracaktır.

Hayal ettiğiniz ofis dekorasyonuna ulaşmak için birçok zorlu karar vermeli, kararlarınız birçok parçayı bütün haline getirmek amacını taşımalıdır. Bu noktada profesyonel destek almanız size zaman kazandıracak, maliyetinizi düşüreceği gibi çok daha şık, fonksiyonel ve kaliteli bir iş çıkmasını sağlayacaktır.

Sienal tasarım olarak sektörde 25 yılı aşkın tecrübemizle ofislerinizi hayal ettiğiniz gibi tasarlıyor, beklentilerinizi üst düzeyde karşılayarak şık bir dokunuşla mekanlarınıza ruhunuzu yansıtıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınızı dinliyor, renk seçiminden, malzeme kararına kadar aksesuarlarınız ve mobilyalarınızla en uyumlu üniteleri birlikte tasarlıyor, zeminden tavana tamamlayıcı tasarımlara kadar tamamen size özel seçenekler sunuyor, dilerseniz üç boyutlu tasarımlarını çıkararak, mekanlarınızı hayatınıza değer ve kalite katan yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

 
70 kez görüntülendi